Проект : дизайнерський чоловічий одяг «Трансформер». Цей проект націлений на підкреслення хоробрості сучасних чоловіків.

 

 

Проект Crazy Wool – створення одягу в національному, етнічному стилі (ексклюзивний одяг з використанням екологічних матеріалів), використовуючи техніки старинного ткацтва. Повернення до національних джерел за допомогою техніки  Crazy Wool.

 

Проект “Творческая мастерская Art group Solo”

Мета  проекту : створення творчої майстерні, діяльність якої буде спрямована на розвиток творчих напрямів декоративно прикладного, декораторського та образотворчого мистецтва. Нашим завданням є: розробка авторської техніки в створенні ексклюзивних виробів, елементів інтер’єрів, екстер’єру, картин і портретів, мозаїки, проведення майстер-класів.

Реалізація цього проекту допоможе нам реалізувати свій творчий потенціал і наповнити ринок новаторськими ідеями і нестандартним підходом до рішення творчих завдань.

 

Проект «Майстерня розмови». Наша основна мета – це допомога, яка охоплює різні соціальні групи, а саме: діти-батьки(сім’я), викладачі-студенти, чоловік-дружина, виборці -політики.

Чому це для нас дуже важливо?! По-перше, тому, що ми теж студенти, майбутні логопеди, викладачі і батьки, а може і політичні лідери.

По-друге, говорять, “Час – гроші”, але, той час, що педагог витрачає, роблячи дидактичний матеріал або розробляючи різні методики не оплачується, цей час забирається у його сім’ї. Окремим питанням, в загальноосвітніх школах, виділяється інклюзія для людей з ООП (особливі освітні потреби). Наш проект – це майданчик для реалізації не лише наших професійних навичок, але і допомога іншим педагогам.

 

Проект “Speech helper”, метою якого є розвиток і корекція психофізичних особливостей людини (дитини) в період становлення, для успішної соціалізації особи і для поліпшення позитивної динаміки в соціумі.

Чому це важливо? Річ у тому, що людина – істота соціальна. Йому важливе спілкування з подібними до себе, важливо, щоб він був правильно зрозумілий та прийнятий суспільством.

Цей бізнес-проект допоможе нам реалізуватися як фахівцям у своєму місті  і самостійно відповідати за своє працевлаштування.