На виконання Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2019-2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 14.03.2019 № 32, Запорізькою обласною державною адміністрацією оголошується КОНКУРС БІЗНЕС-ПЛАНІВ УЧАСНИКІВ МЕРЕЖІ БІЗНЕС-ІНКУБАТОРІВ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ (далі – Конкурс).

МЕТОЮ КОНКУРСУ Є забезпечення розвитку малого і середнього підприємництва, заохочення та підтримка підприємницьких ініціатив молоді на території Запорізької області.

ОБСЯГ ФінансовОЇ підтримкИ:

Відповідно до рішення обласної ради від 20.12.2018 № 63 «Про обласний бюджет на 2019 рік» (зі змінами та доповненнями) на реалізацію зазначеного заходу виділено 100 тис. грн.

Кошти обласного бюджету надаються на конкурсних засадах на безповоротній основі.

 

Умови проведення конкурсу ТА ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ:

Конкурс проводиться конкурсною комісією з відбору бізнес-планів учасників мережі бізнес-інкубаторів Запорізької області (далі – конкурсна комісія).

Конкурс проводиться, якщо до участі у ньому подали заявки не менше двох Учасників. У разі відсутності претендентів на участь у Конкурсі або у разі подання документів тільки одним Учасником, Конкурс оголошується повторно.

Конкурсна комісія визначає переможців Конкурсу та розмір коштів, який буде спрямовано на фінансування їх бізнес-планів на безповоротній основі..

Сумарний бал вказується у протокольному рішенні конкурсної комісії та за найвищою сумою балів визначаються переможці Конкурсу.

За результатами Конкурсу визначаються один або декілька переможців.

 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРАВО ТА ОБМЕЖЕННЯ ЩОДО УЧАСТІ У КОНКУРСІ:

Право: У Конкурсі мають право брати участь суб’єкти малого і середнього підприємництва, фізичні особи, які є учасниками мережі бізнес-інкубаторів.

Обмеження: Фінансова підтримка не надається суб’єктам малого і середнього підприємництва, якщо вони підпадають під обмеження, визначені статтею 13 Закону України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні» та/або зареєстровані за межами території Запорізької області.

У разі, якщо переможцем Конкурсу стала фізична особа, для отримання фінансової підтримки вона має зареєструватися як суб’єкт підприємницької діяльності.

 

ОСНОВНИМИ КРИТЕРІЯМИ ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ є:

строк окупності проєкту;

запланований обсяг або збільшення обсягу прибутку та рентабельність виробництва;

запланована кількість створених/додаткових робочих місць;

відповідність проєкту пріоритетам, визначеним у Стратегії регіонального розвитку Запорізької області на період до 2020 року, затвердженої рішенням Запорізької обласної ради від 25 лютого 2016 року № 1;

запланований обсяг або збільшення обсягу виробництва;

запланований обсяг або збільшення обсягу надходжень до бюджету від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів);

наявність призових місць у інших конкурсах бізнес-планів (стартапів).

Перелік необхідних документів:

Для участі у конкурсі необхідно подати до Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області» в електронному та паперовому вигляді наступні документи:

1) заяву-анкету на участь у конкурсі бізнес-планів учасників мережі бізнес-інкубаторів Запорізької області згідно з додатком 1 до Розпорядження*;

2) бізнес-план, розроблений за формою, наведеною у додатку 2 до Розпорядження*;

3) довідку вищого навчального закладу, що вони є учасниками бізнес-інкубатору;

4) для учасників бізнес-інкубатору, що здійснюють діяльність у керівному складі юридичних осіб – документ, що підтверджує таку діяльність із зазначенням ідентифікаційного коду для фізичної особи-підприємця та для юридичної особи коду ЄДРПОУ підприємства.

5) лист-згоду, складений у довільній формі, щодо готовності зареєструватися як суб’єкт підприємницької діяльності, здійснювати свою діяльність на території Запорізької області для отримання фінансової підтримки у разі перемоги в Конкурсі (для учасників – не суб’єктів підприємницької діяльності).

Відомості про Учасників Конкурсу надаються із урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».

 

ЧАС ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ:

Проведення Конкурсу заплановано на третю декаду жовтня 2019 року за адресою: м. Запоріжжя, просп. Соборний 164, адмінбудівля облдержадміністрації.

КІНЦЕВА ДАТА ПОДАННЯ ПАКЕТУ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ – 18.10.2019 до 16-00.

 

ПОШТОВА, ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА ТА КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:

Державна організація «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області» – вул. Незалежної України, буд. 90, офіс 27, Вознесенівський район, м. Запоріжжя, 69057, телефон: (061) 213-04-62, rfpp.zp@gmail.com.

СПОСІБ Інформування учасників конкурсу про результати Конкурсу:

Копія протокольного рішення надається (надсилається) кожному Учаснику Конкурсу протягом п’яти робочих днів після прийняття відповідного рішення конкурсною комісією.

Для одержання додаткової інформації щодо проведення Конкурсу Учасники можуть звертатися до:

управління розвитку підприємництва, регуляторної політики та торгівлі Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації:

(061) 224 60 93 – Кучеренко Максим Олександрович;

(061) 239 04 49 – Задунайська Алла Мінзагировна;

до Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області»:

(061) 213 04 62 – Степаненко Володимир Васильович.

* Розпорядження голови облдержадміністрації від 09.08.2018 № 395 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету, виділених на фінансування на безповоротній основі переможців конкурсу бізнес-планів учасників мережі бізнес-інкубаторів Запорізької області» (реєстрація в Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області від 13 серпня 2019 року за № 66/2110) знаходиться на офіційному вебсайті облдержадміністрації у рубриці «Розпорядження голови облдержадміністрації» підрозділу «Нормативно – правова база» розділу «ОДА».

Додаток

Категорії: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *