20 червня 2018 року перша група молодих підприємців Запорізької області у складі шести осіб направлені на стажування до успішних підприємців Європи.

Це стало можливим завдяки Проекту Європейської Комісії: «Erasmus for Young Entrepreneurs», в якому Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області представляє Україну.

Україна вперше взяла участь у зазначеній програмі, метою якої є надання починаючим підприємцям шансу дізнатися про особливості ведення бізнесу від досвідчених колег з країн-учасниць проекту (Литва, Португалія, Іспанія, Нідерланди, Велика Британія, Греція, Боснія і Герцеговина). В свою чергу, успішні підприємці малого та середнього бізнесу нашої країни матимуть можливість стати менторами для молодих бізнесменів з закордону, отримати від співпраці з ними нові ідеї та запустити спільні проекти.

Програма полегшує підприємцям вихід на зовнішні ринки. Запорізькі  бізнесмени зможуть отримати фахові консультації та аналітику, супроводження експортно-імпортної діяльності та розширення торговельно-економічних зв’язків. Освітня частина програми включає обмін досвідом, зокрема, із залученням коштів у рамках програми «Erasmus for Young Entrepreneurs», різноманітні секторальні конференції, тренінги, семінари, програми з обміну, стажування. Участь України в цій програмі  є важливим компонентом державної політики підтримки підприємництва.

Цей проект має підтримку з боку Запорізької обласної влади у вигляді співфінансування заходів програми в розмірі 145 тис. гривень.

Перелік напрямків діяльності молодих підприємців, які за вибором Європейської  Комісії вибрані для стажування у Литві з 20 червня по 19 липня 2018 року:

  • Бізнес-план «Започаткування сонячної електростанції»
  • Бізнес-план «SEO-SMM (просування бізнесу в інтернеті)»
  • Бізнес-план «Створення co-working center»
  • Бізнес-план «Відкриття салону краси»
  • Бізнес-план «Сонячні станції для всіх»
  • Бізнес-план «Створення теплиці з використанням альтернативної енергетики»

Крім цього, успішні компанії Запорізької області, які готові прийняти на стажування молодих підприємців з Європи, погоджені Європейською  Комісією станом на 19 червня 2018р. це:

  • ТОВ “ZTZ-REPAIR” – готовий прийняти молодого підприємця з Литви (Mr RAIZYS Arturas)
  • ТОВ «EcoTechno Innovation» – готовий прийняти молодого підприємця з Боснії (Mr COSIC Said)

Проект «Erasmus for Young Entrepreneurs» буде триватиме до 01 лютого 2020 року, запланована кількість молодих підприємців на стажування в Європу – не менше 10 осіб, прийняти треба – не менше 15. Але кількість для реєстрації бажаючих не обмежена.

Категорії: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *