КОНКУРС БІЗНЕС-ПЛАНІВ УЧАСНИКІВ ТА ВИПУСКНИКІВ МЕРЕЖІ БІЗНЕС-ІНКУБАТОРІВ НА БАЗІ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ!

На виконання Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2017-2018 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 06.04.2017 № 33 (зі змінами та доповненнями), Запорізькою обласною державною адміністрацією оголошується КОНКУРС БІЗНЕС-ПЛАНІВ УЧАСНИКІВ ТА ВИПУСКНИКІВ МЕРЕЖІ БІЗНЕС-ІНКУБАТОРІВ НА БАЗІ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ (далі – Конкурс).*

МЕТОЮ КОНКУРСУ Є забезпечення розвитку малого і середнього підприємництва, заохочення та підтримка підприємницьких ініціатив молоді Запорізької області.

ОБСЯГ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ:

Кошти обласного бюджету надаються на конкурсних засадах на безповоротній основі.

Відповідно до рішення обласної ради від 22.03.2018 № 18 «Про внесення змін і доповнень до рішення обласної ради від 30.11.2017 № 63 «Про обласний бюджет на 2018 рік» (зі змінами та доповненнями) на реалізацію зазначеного заходу виділено 100 тис. грн.

 ОСНОВНИМИ КРИТЕРІЯМИ ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ є: 

строк окупності проекту;

запланований обсяг або збільшення обсягу прибутку та рентабельність виробництва;

запланована кількість створених/додаткових робочих місць;

відповідність проекту пріоритетам, визначеним у Стратегії  регіонального розвитку Запорізької області на період до 2020 року, затвердженої рішенням Запорізької обласної ради від 25 лютого 2016 року № 1;

запланований обсяг або збільшення обсягу виробництва;

запланований обсяг або збільшення обсягу надходжень до бюджету від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів);

наявність призових місць у інших конкурсах бізнес-планів (стартапів).

 ЧАС ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ:

Проведення Конкурсу заплановано на червень 2018 року за адресою:
м. Запоріжжя, просп. Соборний 164, адмінбудівля облдержадміністрації.

 Умови проведення конкурсу ТА ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ:

Конкурс проводиться Конкурсною комісією з відбору бізнес-планів учасників та випускників мережі бізнес-інкубаторів на базі вищих навчальних закладів Запорізької області (далі – Конкурсна комісія).

Конкурс проводиться, якщо до участі у ньому подали заявки не менше двох Учасників. У разі відсутності претендентів на участь у Конкурсі або у разі подання документів тільки одним Учасником, Конкурс оголошується повторно.

Конкурсна комісія визначає переможців Конкурсу та розмір коштів, виділених з обласного бюджету на фінансування на безповоротній основі переможців конкурсу бізнес-планів учасників та випускників мережі бізнес-інкубаторів на базі вищих навчальних закладів Запорізької області.

Сумарний бал вказується у протокольному рішенні Конкурсної комісії та за найвищою сумою балів визначаються переможці Конкурсу.

За результатами Конкурсу визначаються один або декілька переможців.

 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРАВО ТА ОБМЕЖЕННЯ ЩОДО УЧАСТІ У КОНКУРСІ:

Право: У конкурсі мають право брати участь суб’єкти малого і середнього підприємництва, фізичні особи, які є учасниками або випускниками мережі бізнес-інкубаторів на базі вищих навчальних закладів, місцезнаходженням/місцем реєстрації місця проживання яких є Запорізька область.

Обмеження: Фінансова підтримка не надається суб’єктам малого і середнього підприємництва, якщо вони підпадають під обмеження, визначені статтею 13 Закону України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні».

У разі, якщо переможцем Конкурсу стала фізична особа для отримання фінансової підтримки, вона має зареєструватися як суб’єкт підприємницької діяльності.

ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ:

Для участі у конкурсі необхідно подати до Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області» в електронному та паперовому вигляді наступні документи:

1) заяву-анкету на участь у конкурсі бізнес-планів учасників та випускників мережі бізнес-інкубаторів на базі вищих навчальних закладів Запорізької області згідно з додатком 1 до Розпорядження*;

2) бізнес-план, розроблений за формою, наведеною у додатку 2 до Розпорядження*;

3) довідку вищого навчального закладу, що вони є учасниками бізнес-інкубатору або закінчили програму інкубації;

4) лист-згоду (для учасників – фізичних осіб), складений у довільній формі щодо готовності зареєструватися як суб’єкт підприємницької діяльності для отримання фінансової підтримки у разі перемоги у Конкурсі.

Відомості про учасників Конкурсу надаються із урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».

КІНЦЕВА ДАТА ПОДАННЯ ПАКЕТУ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ – 22.06.2018 до 17-00.

 

ПОШТОВА, ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА ТА КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:

Державна організація «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області» – вул. Незалежної України, буд. 90, офіс 27, Вознесенівський район, м. Запоріжжя, 69057, телефони: /061/ 213-04-57,  /061/ 213-04-62, rfpp.zp@gmail.com.

СПОСІБ ІНФОРМУВАННЯ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ:

Копія протокольного рішення надається (надсилається) кожному Учаснику Конкурсу протягом п’яти робочих днів після прийняття відповідного рішення Конкурсною комісією.

Для одержання додаткової інформації щодо проведення Конкурсу Учасники можуть звертатися:

до управління розвитку підприємництва, регуляторної політики та торгівлі Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації:

061 224 60 93 – Кучеренко Максим Олександрович;

061 239 04 49 – Фурдуй Юлія Вікторівна;

до Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області»:

061 213 04 57, 061 213 04 62 – Степаненко Володимир Васильович.

Категорії: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *